OSIĄGNIĘCIE

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

 ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 WYRÓŻNIENIE

III PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ  JUSTYNA LASOK
 III

LAUREATKA

OGÓLNOPOLSKI

KONKURS LITERACKI

"LIST DO TATY"

SONIA KORYCIORZ V

I MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ

"ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO"

KRZYSZTOF CHROBOK

DANIEL LIBERA

VI

LAUREACI

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY

"JESIENNE DRZEWO"

JULIA BOGDAŁ

WIKTORIA SZCZEPAŃSKA

NATALIA POŁEDNIOK

III

I A

I A

I MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS

"ŚWIĄTECZNA SKARPETA"

ALEKSANDRA KORYCIORZ

III

WYRÓŻNIENIE

MIEJSKI KONKURS

"ŚWIĄTECZNA SKARPETA"

WANESSA BURY

IV

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

SZKOLNY KONKURS KOLĘD

I PASTORAŁEK

WIKTORIA LASOK

JUSTYNA LASOK

OLIWIA ŁUKASZCZYK

ANTONINA JANOTA

WIOLETA MIKUNDA

III

III

III

I B

III

II MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

MIEJSKI KONKURS MUZYCZNY

"HEJ KOLĘDA, KOLĘDA..."

WIKTORIA LASOK

JUSTYNA LASOK

III

III

III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS INFORMATYCZNY

"BEZPIECZNE ZABAWY I SPORTY ZIMOWE"

JULIA BOGDAŁ

III

LAUREAT

WOJEWÓDZKI KONKURS

PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

KRZYSZTOF CHROBOK

VI

I MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS

RECYTATORSKI "MAŁY OKR"

MICHAŁ KITA

III

III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS

RECYTATORSKI "MAŁY OKR"

MATEUSZ TERELAK

II b

II MIEJSCE

ELIMINACJE REGIONALNE

KONKURS RECYTATORSKI "OKR"

MICHAŁ KITA

III

I MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

"WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ"

MATEUSZ TERELAK

II b

WYRÓŻNIENIE

XX REGIONALNY KONKURS

RECYTATORSKI W GLIWICACH

MATEUSZ TERELAK

II b

II MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

WIERSZY J. TWARDOWSKIEGO

JULIA KOLASA

VI

I MIEJSCE

III MIEJSCE

PIEKARSKIE DNI MATEMATYKI

KRZYSZTOF CHROBOK

MAGDALENA WIOSKA

VI

V

LAUREATKA

CHORZOWSKI KONKURS RECYTACJI

W GWARZE ŚLĄSKIEJ

JULIA KOLASA

VI

WYRÓŻNIENIE

MIEJSKI KONKURS TANECZNY "PIEKARY TAŃCZĄ"

ANTONINA JANOTA

NINA GRZEMBA

HANNA BŁAWICKA

MILENA BŁAWICKA

WIKTORIA GOJ

I B

III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS LITERACKI TPD

"GWIAZDKI CZAR"

SANDRA KMIETOWICZ

V

I MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ DARTA

JULIA KUBIK

SANDRA KMIETOWICZ

MAŁGORZATA GAWLIK

DAMIAN KOCYBA

RAFAŁ ARMATYS

KSAWERY ŻAK

V

I MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

W JĘZYKU ANGIELSKIM 

"Fun with Maths"

MATEUSZ WILK

V

I MIEJSCE

II MIEJSKI TURNIEJ

MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

EDYTA WÓJCIK

DANIEL LIBERA

KRZYSZTOF CHROBOK

VI

I MIEJSCE

V KONKURS GRYFNY GODKI

JULIA KOLASA

VI

WYRÓŻNIENIE

KANGUREK 2016

OLIWIA WIECZOREK

II B

WYRÓŻNIENIE

KANGUR MATEMATYCZNY 2016

OLIWIA HOLECZEK

KRZYSZTOF CHROBOK

IV

VI

II MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"TEST YOUR ENGLISH"

MARCEL SZWARC

IV

II MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"TEST YOUR ENGLISH"

BARTOSZ PIWEK

V

III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS

"ASY Z III KLASY"

OLIWIA ŁUKASZCZYK

III