ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 I MIEJSCE

KAT. SOLISTA

 PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ  EDYTA BĄK  VI

 I MIEJSCE

KAT. ZESPÓŁ

 PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ

 WERONIKA NAMYSŁO

WERONIKA WÓJCIK

 VI
 I MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS INTERDYSCYPLINARNY

"MATHS AND SCIENCE ARE OK"

WIKTORIA KOŁODZIEJ  VI
III MIEJSCE

MIEJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

JAKUB PAINTA

MACIEJ SKOWRON

ROBERT KOCYBA

ARTUR SZOŁTYSIK

MATEUSZ PACHCIŃSKI

BARTOSZ WIECZOREK

KONRAD FRANKI

JAKUB WOŹNIOK

VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

II MIEJSCE

MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH

W TENISIE STOŁOWYM

MATEUSZ MIARKA

VI

I MIEJSCE

MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH

W TENISIE STOŁOWYM - ZESPOŁOWO

MATEUSZ MIARKA

MACIEJ SKOWRON

BARTOSZ WIECZOREK

VI

II MIEJSCE

MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH

W TENISIE STOŁOWYM - ZESPOŁOWO

SANDRA KOCOT

WIKTORIA KOŁODZIEJ

WERONIKA NAMYSŁO

VI

II MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

WERONIKA WÓJCIK

VI

WYRÓŻNIENIE

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY

"KARTKA RĘCZNIE ROBIONA"

SANDRA KMIETOWICZ

IV

II MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY

"OZDOBA CHOINKOWA"

WIKTORIA TERMIN

VI

LAUREATKA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY W RAMACH KAMPANII "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"

WIKTORIA TERMIN

VI

I MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS KOLĘD

I PASTORAŁEK

EMILIA JANDA

III

II MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS KOLĘD

I PASTORAŁEK

JUSTYNA LASOK

II

III MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS KOLĘD

I PASTORAŁEK

OLIWIA ŁUKASZCZYK

II

WYRÓŻNIENIE

SZKOLNY KONKURS KOLĘD

I PASTORAŁEK

OLIWIA WIECZOREK

JULIA BOGDAŁ

 

I B

II

II MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS MUZYCZNY

DLA UCZNIÓW KLAS I - III

"HEJ KOLĘDA, KOLĘDA..."

EMILIA JANDA

III

VII MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS"

RAFAŁ ARMATYS

WIKTORIA KOŁODZIEJ

IV

VI

III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "BIG BEN"

KAROL ADAMIEC

VI

II MIEJSCE

REJONOWE ZAWODY

W TENISIE STOŁOWYM

W BYTOMIU

MATEUSZ MIARKA

MACIEJ SKOWRON

BARTOSZ WIECZOREK

VI

I MIEJSCE

MIEJSKIE ELIMINACJE

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

RECYTATORSKIEGO "MAŁY OKR"

MICHAŁ KITA

II

II MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY

KONKURS WIEDZY

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "SPELLING QUIZ"

WIKTORIA KOŁODZIEJ   VI
 I MIEJSCE

 I ETAP REGIONALNEGO

KONKURSU RECYTATORSKIEGO

"ŻYJMY ZDROWO"

MICHAŁ KITA II
III MIEJSCE

IX REGIONALNY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ  "Gryfno Ślonsko Godka"

WERONIKA NAMYSŁO VI
WYRÓŻNIENIE

MIEJSKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY

DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SANDRA KMIETOWICZ

ELŻBIETA TOMALKA

EDYTA WÓJCIK

EDYTA BĄK

SANDRA KOCOT

WERONIKA NAMYSŁO

WIKTORIA TERMIN

WERONIKA WÓJCIK

IV

 

 

V

 

 

 

VI

III MIEJSCE

MISTRZOSTWA PIEKAR ŚL.

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

SANDRA KOCOT

WIKTORIA TERMIN

WERONIKA WÓJCIK

WERONIKA NAMYSŁO

EDYTA BĄK

ZUZANNA KRZEMIEŃ

PATRYCJA KOSTRZEWA

WIKTORIA KOŁODZIEJ

JULIA KOLASA

MARLENA STANIK

ELŻBIETA TOMALKA

VI

 

 

 

 

 

 

 

V

IV MIEJSCE

MISTRZOSTWA PIEKAR ŚL.

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

MACIEJ SKOWRON

JAKUB PAINTA

BARTOSZ WIECZOREK

JAKUB KRZYKOWSKI

ROBERT KOCYBA

MATEUSZ MIARKA

MATEUSZ PACHCIŃSKI

DOMINIK STRZELCZYK

ARTUR SZOŁTYSIK

KSAWERY ŻAK

 

VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

II MIEJSCE

 

WYRÓŻNIENIE

IV KONKURS GRYFNY GODKI

WERONIKA NAMYSŁO

MARTYNA ŚMIEJKOWSKA

VI

 

IV

I MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ DARTA

SANDRA KOCOT

KONRAD FRANKI

MARLENA STANIK

ADAM JAROSZ

JAKUB WOŹNIOK

VI

VI

V

V

IV

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. IV - VI

WIKTORIA KOŁODZIEJ

MATEUSZ WILK

RAFAŁ ARMATYS

VI

IV

IV

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE (ex aequo)

SZKOLNY KONKURS

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL.

I - III

OLIWIA ŁUKASZCZYK

JULIA TRZONSKI

OLIWIA WIECZOREK

BARTOSZ MROCZKA

II

I a

I b

II

I MIEJSCE

II MIEJSCE

V MIEJSKI KONKURS

PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

"I CAN SING!"

EDYTA BĄK

WERONIKA WÓJCIK

VI

VI