I MIEJSCE KAT. SOLISTA |
PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ | EDYTA BĄK | VI |
I MIEJSCE KAT. ZESPÓŁ |
PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ |
WERONIKA NAMYSŁO WERONIKA WÓJCIK |
VI |
I MIEJSCE |
MIEJSKI KONKURS INTERDYSCYPLINARNY "MATHS AND SCIENCE ARE OK" |
WIKTORIA KOŁODZIEJ | VI |
III MIEJSCE |
MIEJSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ |
JAKUB PAINTA MACIEJ SKOWRON ROBERT KOCYBA ARTUR SZOŁTYSIK MATEUSZ PACHCIŃSKI BARTOSZ WIECZOREK KONRAD FRANKI JAKUB WOŹNIOK |
VI
IV |
II MIEJSCE |
MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH W TENISIE STOŁOWYM |
MATEUSZ MIARKA |
VI |
I MIEJSCE |
MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH W TENISIE STOŁOWYM - ZESPOŁOWO |
MATEUSZ MIARKA MACIEJ SKOWRON BARTOSZ WIECZOREK |
VI |
II MIEJSCE |
MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH W TENISIE STOŁOWYM - ZESPOŁOWO |
SANDRA KOCOT WIKTORIA KOŁODZIEJ WERONIKA NAMYSŁO |
VI |
II MIEJSCE |
MIEJSKI KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ |
WERONIKA WÓJCIK |
VI |
WYRÓŻNIENIE |
MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "KARTKA RĘCZNIE ROBIONA" |
SANDRA KMIETOWICZ |
IV |
II MIEJSCE |
MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA CHOINKOWA" |
WIKTORIA TERMIN |
VI |
LAUREATKA |
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY W RAMACH KAMPANII "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ" |
WIKTORIA TERMIN |
VI |
I MIEJSCE |
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK |
EMILIA JANDA |
III |
II MIEJSCE |
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK |
JUSTYNA LASOK |
II |
III MIEJSCE |
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK |
OLIWIA ŁUKASZCZYK |
II |
WYRÓŻNIENIE |
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK |
OLIWIA WIECZOREK JULIA BOGDAŁ |
I B II |
II MIEJSCE |
MIEJSKI KONKURS MUZYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I - III "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA..." |
EMILIA JANDA |
III |
VII MIEJSCE |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS" |
RAFAŁ ARMATYS WIKTORIA KOŁODZIEJ |
IV VI |
III MIEJSCE |
MIEJSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "BIG BEN" |
KAROL ADAMIEC |
VI |
II MIEJSCE |
REJONOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM W BYTOMIU |
MATEUSZ MIARKA MACIEJ SKOWRON BARTOSZ WIECZOREK |
VI |
I MIEJSCE |
MIEJSKIE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "MAŁY OKR" |
MICHAŁ KITA |
II |
II MIEJSCE |
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "SPELLING QUIZ" |
WIKTORIA KOŁODZIEJ | VI |
I MIEJSCE |
I ETAP REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "ŻYJMY ZDROWO" |
MICHAŁ KITA | II |
III MIEJSCE |
IX REGIONALNY KONKURS GWARY ŚLĄSKIEJ "Gryfno Ślonsko Godka" |
WERONIKA NAMYSŁO | VI |
WYRÓŻNIENIE |
MIEJSKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ |
SANDRA KMIETOWICZ ELŻBIETA TOMALKA EDYTA WÓJCIK EDYTA BĄK SANDRA KOCOT WERONIKA NAMYSŁO WIKTORIA TERMIN WERONIKA WÓJCIK |
IV
V
VI |
III MIEJSCE |
MISTRZOSTWA PIEKAR ŚL. SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT |
SANDRA KOCOT WIKTORIA TERMIN WERONIKA WÓJCIK WERONIKA NAMYSŁO EDYTA BĄK ZUZANNA KRZEMIEŃ PATRYCJA KOSTRZEWA WIKTORIA KOŁODZIEJ JULIA KOLASA MARLENA STANIK ELŻBIETA TOMALKA |
VI
V |
IV MIEJSCE |
MISTRZOSTWA PIEKAR ŚL. SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW |
MACIEJ SKOWRON JAKUB PAINTA BARTOSZ WIECZOREK JAKUB KRZYKOWSKI ROBERT KOCYBA MATEUSZ MIARKA MATEUSZ PACHCIŃSKI DOMINIK STRZELCZYK ARTUR SZOŁTYSIK KSAWERY ŻAK
|
VI
IV |
II MIEJSCE
WYRÓŻNIENIE |
IV KONKURS GRYFNY GODKI |
WERONIKA NAMYSŁO MARTYNA ŚMIEJKOWSKA |
VI
IV |
I MIEJSCE |
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ DARTA |
SANDRA KOCOT KONRAD FRANKI MARLENA STANIK ADAM JAROSZ JAKUB WOŹNIOK |
VI VI V V IV |
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE |
SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL. IV - VI |
WIKTORIA KOŁODZIEJ MATEUSZ WILK RAFAŁ ARMATYS |
VI IV IV |
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE (ex aequo) |
SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL. I - III |
OLIWIA ŁUKASZCZYK JULIA TRZONSKI OLIWIA WIECZOREK BARTOSZ MROCZKA |
II I a I b II |
I MIEJSCE II MIEJSCE |
V MIEJSKI KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ "I CAN SING!" |
EDYTA BĄK WERONIKA WÓJCIK |
VI VI |