19.06  pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych ośmiu lat. Pani Dyrektor Teresa Oleszko oraz wszyscy nauczyciele pożegnali uczniów ciepłym słowem. Uczniowie odwdzięczyli się  przygotowanym montażem słowno-muzycznym.

Znalezione obrazy dla zapytania zakonczenie roku szkolnego gif

Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Akademię przygotowały roztańczone klasy piąte. Po akademii Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów naszej szkoły. Gratulujemy sukcesów! Dziękujemy wszystkim za wspólną pracę i udany rok. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dnia 19 czerwca 2019 r. o godz. 8.00 odbędzie się akademia połączona z wręczeniem świadectw z wyróżnieniem uczniom klas I-VII. Po akademii spotkanie w klasach z wychowawcami.
O godz. 10.00 cała społeczność szkolna uczestniczyć będzie we Mszy Świętej w Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Piekarach Śląskich.
O godz. 11.00 - uroczyste pożegnanie klasy VIII - wręczenie świadectw, wyróżnień absolwentom. Zapraszamy!

Dzień przed zakończeniem roku szkolnego odbyło się podsumowanie projektów i konkursów całorocznych.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

Znalezione obrazy dla zapytania KSIĄŻKA GIF'W dniu rozdania świadectw szkolnych rozdano również nagrody za czytelnictwo. Wszystkie trzy nagrodzone uczennice uczęszczają do jednej klasy, a każda z nich dostała książkę oraz drobny upominek – ekologiczną siatkę.

W związku z utrzymującą się falą upałów organ prowadzący wyraża zgodę, aby 13, 14 oraz 17 i 18 czerwca zajęcia lekcyjne trwały 30 minut, zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czas trwania lekcji:
1. 8:00-8:30
2. 8:40-9:10
3. 9:20-9:50
4. 10:00-10:30
5. 10:45-11:15
6. 11:30-12:00
7. 12:15-12:45
Świetlica czynna zgodnie z ustalonymi godzinami pracy.

W naszej szkole zorganizowane będą półkolonie letnie w dniach od 24.06. - 5.07.2019 r. Na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcji, wyjazdów i zabaw. Życzymy miłych wrażeń i udanego pobytu. Zachęcamy do zapoznania się z planem półkolonii.