Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzą Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy Zespołu.

 

Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie

od 5 marca do 15 marca 2019 r. zgodnie z Regulaminem Rekrutacji.

 

Zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020 dla przedszkoli, prosimy rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola o wypełnienie i złożenie DEKLARACJI O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DO 4 marca 2019 r. w sekretariacie szkoły.

Brak złożenia w/w deklaracji będzie równoznaczny z rezygnacją uczęszczania dziecka do przedszkola. Dokumenty można pobrać <TUTAJ>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Znalezione obrazy dla zapytania powitanie wiosny gifW piątek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, która została nam przekazana przez reprezentantów klasy 1, której wychowawca jest Pani Ola. Marzannę pożegnaliśmy wedle tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Znalezione obrazy dla zapytania sznupekO godzinie 10.00 dzieci z naszego przedszkola kolorowały wizerunek maskotki śląskiej Policji - Sznupka by wspólnie ustanowić Rekord Polski. Pomalowany obrazek dzieci zabierają ze sobą do domu, by zawsze przypominał im, jak ważna jest rozwaga na drodze i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Policjant - dzielnicowy uczestniczący w przedsięwzięciu przeprowadził dla dzieci pogadankę o bezpieczeństwie.


 
Zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się 7 lutego.

  
Informujemy, że uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w poszczególnych grupach odbędą się:
 
BIEDRONKI: 18 stycznia, godz. 10.00
PSZCZÓŁKI: 23 stycznia, godz. 9.30
KRASNALE: 28 stycznia, godz. 10.00
MISIE: 29 stycznia, godz. 9.15
SŁONECZKA: 30 stycznia 9.15

 

Znalezione obrazy dla zapytania jaselka gif20 grudnia w Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe dla wszystkich grup przedszkolnych oraz pracowników przedszkola. Jasełka przygotowała grupa Pszczółki. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Świąteczne życzenia wszystkim dzieciom złożyła Pani Dyrektor.