OSIĄGNIĘCIE |
NAZWA KONKURSU |
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA |
KLASA |
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE
WYRÓŻNIENIA |
KONKURS PLASTYCZNY "SYMBOLE NARODOWE" |
ALEKSANDRA ZDEB EMILIA ŻYMŁA WOJCIECH GROHSLEFD HANNA SEJFRIED WIKTORIA WÓJCIK MAKSYMILIAN HAWLICZEK |
II A I A II B
III B III A
III B |
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE WYRÓŻNIENIA
|
PLAKAT JÓZEF PIŁSUDSKI |
HANNA KNAŚ MICHALINA KORYCIORZ MAJA POPCZYK JAKUB WÓJCIK
JACEK WIECZOREK KINGA KAMIŃSKA LENA GOJ |
IV A VI A IV A VI B VII A VI A
|
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE
WYRÓŻNIENIA
|
ALBUM JÓZEF PIŁSUDSKI |
MAKSYMILIAN TUREK MATEUSZ SOBCZYK NADIA PRZYBYŁA
IGOR GAWENDA KACPER KAMIŃSKI MAGDALENA KORYCIORZ |
VI A V A VI A
V A VI B IV A
|
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE WYRÓŻNIENIA
|
KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ |
VI B V A IV A V B, VI A, VII A
|
|
I MIEJSCE | MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO |
MICHAŁ KMIETOWICZ MIŁOSZ WÓJCIK MATEUSZ BUCHALSKI CEZARY KRZEMIENIEWSKI MIRWAIS MICHAŁKÓW KACPER PŁACZEK IGOR SUSS SEWERYN ZIMNIK |
|
II MIEJSCE | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA |
KINGA KAMIŃSKA I MAKSYMILIAN TUREK |
VI A |
III MIEJSCE WYRÓŻNIENIE |
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PROMUJĄCY ZDROWY STYL ŻYCIA "ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO" KATEGORIA KLAS I-IV |
WIKTORIA WÓJCIK MARTA KAMIŃSKA |
III A IV A |
III MIEJSCE
|
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PROMUJĄCY ZDROWY STYL ŻYCIA "ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO" KATEGORIA KLAS V-VIII |
NADIA PRZYBYŁA |
VI A |
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE |
KONKURS NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB NIEMIECKIM |
LENA GOJ MAGDALENA KORYCIORZ EMILIA ŻYMŁA |
VI A IV A I A |
II MIEJSCE III MIEJSCE |
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ CHOINKA |
MAJA HAWLICZEK MARTYNA WOŹNIAK WIKTOR GOJ |
VI B VI B VI A |
III MIEJSCE
WYRÓŻNIENIE |
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ OZDOBA BOŻONARODZENIOWA |
MAKSYMILIAN HAWLICZEK SZYMON WOŹNIAK |
III B IV A |
WYRÓŻNIENIE |
KONKURS EDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNY "MÓJ POMYSŁ NA ZDROWIE!" |
ALICJA GRZYBEK, MAJA POPCZYK, JULIA PAINTA |
|
I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE WYRÓŻNIENIA |
KONKURS LITERACKI "ZIMOWE INSPIRACJE" |
KINGA KAMIŃSKA MAGDALENA GREŃ IGOR GAWENDA LENA FILIPEK, MICHALINA KORYCIORZ, MAKSYMILIAN TUREK |
VI A V B V A
|
I MIEJSCE
III MIEJSCE
WYRÓŻNIENIA |
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "BRITMANIA" |
DOMINIKA GAJDZIK ORAZ JULIA NOWAK
LAURA ŁOKAS ORAZ ZUZANNA MIKOŁAJCZYK ZOFIA BEKUS I EMILIA ANIOŁOWSKA |
|
II MIEJSCE (KLASY VI) |
XXI PIEKARSKIE DNI MATEMATYKI |
MATEUSZ SZOŁTYSIK |
|
II MIEJSCE (KLASY VII) |
XXI PIEKARSKIE DNI MATEMATYKI |
PRZEMYSŁAW CHROBOK |
NASI PRYMUSI PO PIERWSZYM PÓŁROCZU