10 października, w piękny słoneczny poranek, w naszej placówce został przeprowadzony próbny alarm przeciwpożarowy. Spisaliśmy się świetnie – cały obiekt został ewakuowany w rekordowym czasie 1 minuty i 28 sekund!

Wiedzę teoretyczną zdobywaną podczas pogadanek i szkoleń przeciwpożarowych,  wykorzystaliśmy w praktyce. Doskonałą organizacją i zdyscyplinowaniem zdobyliśmy uznanie naszych Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Dąbrówki Wielkiej,  którzy chętnie do nas przyjeżdżają, bo kiedyś sami byli uczniami naszej szkoły.

W nagrodę mogliśmy  zajrzeć do wozu strażackiego i poznać jego wyposażenie i możliwości. Być może z nas też wyrosną kiedyś Strażacy – Ochotnicy?! STRAŻAKOM DZIĘKUJEMY A SOBIE GRATULUJEMY!!!

                                       „STARSZAKI”  czyli Uczennice i Uczniowie klasy VI.