W nowym miesiącu, a właściwie na koniec września czekała nas niespodzianka. Obchodziliśmy Dzień Chłopaka! Dziewczynki stanęły na wysokości zadania - złożyły życzenia, a później zaprosiły do wspólnej zabawy. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który przygotowały panie z Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. 

Październik to miesiąc, w którym jesień króluje już w pełni. Przewija się ona również w tematyce naszych zajęć. Poznajemy dary sadów, pol, lasów oraz ich mieszkańców.        

      

W tym miesiącu rozpoczęliśmy współpracę z biblioteką miejską, która trwać będzie przez cały rok szkolny.

Każdy przedszkolak wie jak ważne w naszym życiu jest zdrowie i co znaczy profilaktyka prozdrowotna. W ramach zajęć związanych z dbałością o nasz organizm złożyliśmy obietnicę, iż będziemy unikać słodyczy, a w zamian za to zjadać będziemy surówki oraz owoce. Mieliśmy także okazję samodzielnie przygotować śniadanie z różnorodnych pełnowartościowych produktów.

Kolorowe kanapki były przepyszne ! ! !

W październiku obchodziliśmy urodzinki Edytki! Witamy w gronie 3 latków.

Wszystko co piękne i wymarzone
Niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie.

26 października w naszej sali miało miejsce wielkie wydarzenie: Pasowanie na Przedszkolaka. Zanim pani dyrektor przyjęła nas w poczet przedszkolaków musieliśmy wykazać się różnymi wiadomościami i umiejętnościami: były piosenki, wierszyki i tańce.
Zaprezentowaliśmy się wspaniale, a nasi rodzice byli z nas bardzo dumni. Na pamiątkę tej ważnej uroczystości otrzymaliśmy dyplomy oraz imienne apaszki, które wykorzystujemy wychodząc na podwórko.
Serdecznie dziękujemy paniom z Rady Rodziców za przygotowanie niespodzianek!