Dnia 20.01.2016 r. o godz. 9.00 odbył się w naszej szkole - XI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”  dla klas I-III. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o tematyce Bożonarodzeniowej. Na zakończenie konkursu wszystkie dzieci wspólnie  z zespołem wokalnym „Jagódki” zaśpiewały ulubione kolędy.

W konkursie brało udział 22 dzieci z klas I-II-III. Uczniów oceniała komisja konkursowa w składzie: Dyrektor Beata Krawczyk, Helena Przybylska, Klaudia Działach. Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów, dwa wyróżnienia i nagrodziła ich dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.

Laureaci:

I miejsce:
WIKTORIA LASOK z klasy III

II miejsce:
 JUSTYNA LASOK  z klasy III

III miejsce:

OLIWIA ŁUKASZCZYK  z klasy III

 

Wyróżnienie:

ANTONINA JANOTA  z klasy I B

WIOLETA MIKUNDA z klasy III

 

GRATULUJEMY!!!

 

ORGANIZATORZY:

mgr  JOANNA WÓJCIK-SŁABOŃ

mgr  JOLANTA LUBOJAŃSKA-KOPYDŁOWSKA

mgr GRAŻYNA WRÓBEL