W sobotę 20 maja 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich odbył się finał VI Festiwalu Piosenki Maryjnej „Śpiewajmy Naszej Pani”, który został objęty honorowym patronatem przez Arcybiskupa Wiktora Skworca Metropolity Katowickiego oraz panią Prezydent Piekar Śl. Sławę Umińską – Duraj. W przesłuchaniach festiwalu wzięły udział uczennice naszej szkoły: Nina Grzemba z klasy II b, Oliwia Wieczorek z klasy III b, Nadia Malorny z klasy IIIb, Justyna Lasok z klasy IV, Wiola Mikunda z klasy IV, Wiktoria Lasok z klasy IV, Kinga Polok z klasy IV, Julia Bogdał z klasy IV i Ola Koryciorz z klasy IV. Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez p. Jolantę Lubojańską-Kopydłowską oraz p. Annę Shipp.

Miło nam poinformować, że laureatkami zostały:

Nina Grzemba z klasy II b - III miejsce

Wiktoria Lasok z klasy IV -  wyróżnienie

Kinga Polok z klasy IV -wyróżnienie

Gratulujemy serdecznie!!!